Bizneshow - agencja hostess i modelek

ŁADOWANIE...

Więcej

O nas

OGÓLNOPOLSKA AGENCJA HOSTESS

Biznesshow

Agencja Bizne$how to zespół młodych, dynamicznych i rozwojowych ludzi. Stawiamy na kreatywność i niepowtarzalność, nie zapominając przy tym o profesjonalizmie.
Charakteryzuje nas dbałość o szczegóły i solidne przygotowanie, a wszystkie nasze hostessy, modelki, hości i modele, to ludzie z ogromnym doświadczeniem i pasją.

Działamy na Terenie całej Polski

Biuro mamy w Olsztynie

Nie boimy się wyzwań. Pomimo nowatorskiego podejścia, doceniamy kontakt osobisty i dbamy o dobre relacje z Klientem. Wiemy, jak ważna na całym etapie promocji jest współpraca oraz jak wiele zależy od ludzi, których oddelegujemy do danego zlecenia. Ustalając koncepcję i plan promocji kierujemy się ustalonymi priorytetami w celu opracowania optymalnego rozwiązania dla każdej Firmy.

Dlaczego Bizne$how? To proste!

Biznes to nasz Świat!

Komunikacja

1

Po pierwsze komunikacja

Nawet najlepszy produkt lub usługa potrzebuje wsparcia wizerunkowego. Atrakcyjne stoisko i profesjonalna obsługa hostess to dopełnienie wszelkich działań marketingowych i silna komunikacja na zewnątrz. Naszych pracowników przygotowujemy pod kątem znajomości cech produktu/usługi bardzo dokładnie, aby żadne pytanie ze strony potencjalnego nabywcy nie pozostało bez odpowiedzi. Nasza obsługa to coś więcej niż promocja, to przede wszystkim sumienne przygotowanie i kompleksowa realizacja założeń.

Marketing

2

Po drugie event marketing

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze wszelkiego rodzaju imprez, są to między innymi: pokazy mody, pokazy fryzjerskie, targi, konferencje, wydarzenia sportowe, społeczne oraz bankiety, gale czy festiwale. Nasze Modelki i Modele będą atrakcją i ozdobą każdego wydarzenia.
Duże imprezy to duże wyzwanie i szeroka publiczność. Wynajem Hostess/Hostów, Modelek/Modeli na wydarzenia masowe to często jeden z najważniejszych punktów całego przedsięwzięcia. Tylko odpowiednia oprawa wzbudzi pożądany efekt i pozwoli zapamiętać event na długo.

Biznesowe partnerstwo

3

Po trzecie biznesowe partnerstwo

Naszą profesję w segmencie wynajmu hostess i modelek charakteryzują szczególnie trzy aspekty: Cel, Plan i Efekt. Tworzą one podstawy promocji biznesu dlatego nasze zlecenia realizujemy w oparciu o te kluczowe komponenty dające gwarancję sukcesu Twojej Firmy.
Współpraca z nami pomoże Państwu w osiągnięciu założonych strategii biznesowych poprzez efektywną reklamę oraz efektowną promocję.

Daj szansę

Twojej firmie na biznesowy show!
NAPISZ DO NAS