Bizneshow - agencja hostess i modelek

ŁADOWANIE...

Hostessy Toruń

Hostessy, fordanserki Toruń

Hostessy z naszej agencji pracują podczas różnorodnych wydarzeń między innymi: bankietów, konferencji czy targów branżowych szczególnie ważne jest zwrócenie uwagi potencjalnego klienta i przyciągnięcie go do do Państwa stoiska oraz zrobienie pierwszego dobrego wrażenia. W tym celu Agencja Biznesshow posiada szeroką bazę wykwalifikowanych i komunikatywnych hostess z całej Polski, które charakteryzuje nie tylko wyjątkowa uroda, wdzięk i doskonała aparycja, ale również naturalność, punktualność i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Zrekrutowane przez naszą agencję hostessy i modelki wyróżniają się swoim doświadczeniem w reprezentowaniu firmy, witaniu gości, promowaniu stoisk targowych, kolportażu i dystrybucji ulotek i gadżetów reklamowych. Nasze hostessy biegle władają językami obcymy dzięki czemu mogą pośredniczyć w tłumaczeniach i kontaktaktach z klientami z zagranicy.

Hostessy pracujące w naszej agencji mogą reprezentować Państwa firmę czy markę między innymi podczas takich wydarzeń odbywających się w Toruniu oraz na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, jak:

– Festival Bella Skyway,

– Toruńskie Targi Nieruchomości,

– Europejskie Dni Dziedzictwa,

– Targi Turystyczne Wypoczynek,

– Świąteczne Przysmaki Regionów,

– Targi Motoryzacyjne MOTO-TOR,

– Dni Torunia,

– Dzień Akademii Piękności,

– Targi Gier i Rozrywki GRATOR,

– Targi Od Działki Po Dom,

– Targi Dziecięce Świat,

– Międzynarodowy Festiwal Filmowy,

Hostessy kujawsko-pomorskie: Hostessy Bydgoszcz, Hostessy Brodnica, Hostessy Chełmno, Hostessy Grudziądź, Hostessy Chełmża, Hostessy Ciechocinek, Hostessy Inowrocław, Hostessy Kruszwica, Hostessy Mogilno, Hostessy Rypin, Hostessy Włocławek, Hostessy Żnin.

Zakres ofert

Portfolio