Bizneshow - agencja hostess i modelek

ŁADOWANIE...

Hostessy Zielona Góra

Hostessy, fordanserki Zielona Góra

Nasze hostessy, hości i promotorzy obsługują najbardziej prestiżowe eventy, wśród których występują targi, koncerty, konferencje, turnieje, sympozja.

Wśród osób, które z nami współpracują kładziemy nacisk na doświadczenie, zaangażowanie, jakość wykształcenia oraz wysoki poziom znajomości języków obcych.
Wysoka kultura osobista, profesjonalizm, wdzięk i uprzejmość z pewnością zagwarantują właściwy odbiór Państwa firmy i usług przez nią oferowanych. Dbamy by wszystkie osoby wyróżniały się  solidnością i punktualnością oraz otwartością i łatwością nawiązywania kontaktów.
Wiemy, że stają się oni Państwa wizytówką i dlatego dokładamy wszelkich starań żeby nigdy nie zawieść stawianych przed nami oczekiwań.

Hostessy Biznesshow pracują w Zielonej Górze podczas największych wydarzeń z branży modowej, kulturalnej oraz biznesowej. W naszej bazie posiadamy sprawdzone i profesjonalne hostessy oraz modelki, które obsługują najbardziej prestiżowe eventy między innymi: targi budownictwa i wyposażenia wnętrz, Targi edukacyjne, Targi ślubne, Targi pracy, Targi Baby Boom, Targi Aktywności i Biznesu społecznego, Targi Gospodarki Leśnej, Targi Dobrego jedzenia i życia

Zakres ofert

Portfolio