Działaj profesjonalnie

Hostessy/modelki

Nasza Agencja oferuje profesjonalny wynajem Hostess i Modelek w Olsztynie i na terenie całego kraju. Posiadamy obszerną bazę i współpracujemy z ludźmi z dużym doświadczeniem. Każde zlecenie rozpoczynamy od selekcji kandydatek pod kątem potrzeb Klienta na podstawie castingów i rozmów kwalifikacyjnych. Nasze hostessy i modelki tworzą zespół komunikatywnego personelu o miłej aparycji i o szerokiej wiedzy. Zatrudniamy studentki i absolwentki różnych kierunków studiów, wsród nich także o specjalizacji Public Relations. 

Hostessy

Nasze Hostessy, oprócz wysokiego poziomu usług, charakteryzują się także urodą, niezwykłym wdziękiem i wysoką inteligencją, gdyż za cel postawiliśmy sobie, wychodzenie do Klienta z coraz lepszymi i doskonalszymi propozycjami. Hostessy na wynajem, które oferuje nasza Agencja Bizne$how, z ogromną chęcią i zapałem do pracy ozdobią każdą degustację, promocję, event lub z uśmiechem na twarzy wręczą ulotkę potencjalnemu Klientowi.

Wynajmujemy hostessy na:

  • degustacje 
  • promocje 
  • sampling 
  • animacje 
  • imprezy plenerowe
  • konferencje
  • targi
  • koncerty
  • wesela
  • oraz inne imprezy

Modelki i Hostessy VIP


Oferta naszej Agencji, to także niezwykle piękne Modelki. Współpracujemy tylko z doświadczonymi dziewczynami, które oprócz doskonałej prezencji, posiadają także liczne nagrody w różnych konkursach piękności oraz bogate referencje.

Wynajmujemy Modelki na potrzeby organizowania różnorodnych akcji, takich jak m.in. pokazy mody, pokazy fryzjerskie, bodypainting, a także uroczyste gale, programy telewizyjne, spoty reklamowe oraz sesje zdjęciowe. Zapewniamy także kompleksową pomoc przy organizacji imprez. Współpracujemy z fotografami, wizażystami i stylistami w całej Polsce.

Support spotkań biznesowych 

Baza naszej agencji promocyjnej obejmuje także obsługę spotkań biznesowych. Oferujemy wynajem modelek i hostess oraz hostów w roli tłumaczy wielu języków. Nasze Modelki i Hostessy biegle porozumiewają się w językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim, włoskim, rosyjskim oraz w innych wg zapotrzebowania Klienta.

Fordanserki / Fordanserzy

Nasze fordanserki to partnerki do tańca, hostessy umilające czas spędzany podczas dyskoteki w klubie, na imprezie firmowej czy podczas bankietu. Fordanserki zachęcają uczestników imprezy do dobrej zabawy w ich gronie, tańczą, prowadzą animacje gier i zabaw, jak również przedstawiają mini show. Wynajęte hostessy dbają żeby nikt w czasie imprezy się nie nudził, zapewniają miłe i doborowe towarzystwo, poskromią największych nieśmiałków i wciągną ich w wir świetnej zabawy do białego rana. Nasze fordanserki i fordanserzy z Olsztyna pracują na terenie Całej Polski jak i Zagranicą.

Mikołaj / Mikołajki i Śnieżynki

Okres świąteczny jest bardzo ważnym czasem w każdej firmie. Już dziś wynajmij Śnieżynkę, Mikołaja lub Mikołajkę i gromadkę Skrzatów, które z uśmiechem na twarzy wręczą prezenty, które sprawią miłą niespodziankę współpracownikom i klientom Twojej Firmy. Dzięki nim zbudujesz bliskie relacje z Twoim Zespołem i Klientami.

Animatorzy/Animatorki

W naszym zespole pracują osoby specjalizujące się w prowadzeniu zabaw animacyjnych dla dzieci i dorosłych. Organizujemy malowanie twarzy, zabawy z chustą animacyjną, maskotką, klaunem, a także skręcanie i modelowanie balonów oraz inne niespodzianki dostosowane do grupy wiekowej uczestników imprezy. Nasi animatorzy edukują, ożywiają i urozmaicają imprezy urodzinowe, firmowe, festyny, komunie, pikniki oraz inne imprezy okolicznościowe.